Archiwum - sierpnia 2006

Moja abstynencja nikotynowa trwa!

Autor: delicja | Kategorie:
Tagi:
22. sierpnia 2006 21:31:00

Chyba jestem już nudna z tym swoim niepaleniem. Nie piszę dlatego już tak często. Nie chcę się powtarzać, bo cóż atrakcyjnego można w tym temacie, poza tym że nie palę napisać. Temat staje się nudny dla czytających, ale nie dla mnie! Ja uważam, że jestem na dobrej drodze do dokonania czegoś na prawdę wielkiego, bo rzucenie palenia jest czymś wielkim. Niestety muszę sama się dowartościowywać, ponieważ niepalący nie mają pojęcia czym jest ten paskudny nałóg, oni uważają, że to tylko takie śmierdząca zachcianka, zaś palący uważają z reguły, że rzucenie palenia to prosta sprawa. Chciałabym aby było to na zawsze to moje niepalenie, ale czy będzie ? Czas pokaże.

Dziś mija 7 miesięcy.

Autor: delicja | Kategorie:
Tagi:
06. sierpnia 2006 10:16:00

Siedem miesięcy temu paliłam papierosy.  Dziś też chętnie zapaliłabym, jednak póki co postaram powstrzymać się. A tak w ogóle to smutne jest to odzwyczajanie się. Głupotą zaś nazwać można palenie papierosów. Nie przychodzi mi nic mądrego do głowy z okazji tego mojego sukcesu. Może innym razem coś ekstra napiszę, np. z okazji niepalenia przez 8 miesięcy, co nie jest niestety takie pewne.

Nie palę prawie 7 miesięcy.

Autor: delicja | Kategorie:
Tagi:
01. sierpnia 2006 12:00:00

W dalszym ciągu nie palę papierosów. Jestem z tego bardzo zadowolona. Poczyniłam też dalsze postępy jeżeli chodzi odmawianie sobie palenia, idę np. z koleżanką na papierosa, ale sama nie palę. Myślę, że jest mi łatwiej odmówić sobie papierosa, jednak nie mogę z całą stanowczością powiedzieć o sobie, że nie skuszę się na pewno. Jest mi łatwiej, lubię jednak w dalszym ciągu zapach papierosów. Chcę całkowicie zerwać z nałogiem, ale do pełnego sukcesu jeszcze sporo brakuje. Wszak zawsze będę palaczem. Oby byłym.